SOSYAL MEDYA'DA BİZİ TAKİP EDİN

Hizmetlerimiz

MCC Yapı Gayrimenkul Danışmanlık olarak hizmet esasımız “Güven Tesis Etmek” üzerine kurulmuştur.

Gayrimenkul Danışmanı iş ortaklarımızla, müşteri odaklı hizmet vererek gayrimenkul alım satımı ile ilgili tüm ihtiyaçların tek bir adresten sorunsuz biçimde karşılanmasını sağlamak en büyük hedefimizdir.

Gayrimenkul danışmanlık, mortgage, finansman, sigorta, vergi ve hukuk alanlarında entegre hizmetler sunup, müşterilerimizin gayrimenkul alım-satım sürecine ilişkin hizmet, bilgi, güven beklenti düzeylerini yükselterek, sonuç olarak üstünlüklerimiz ve farklılıklarımızla her zaman ilk tercih edilen markayız…

GAYRİMENKUL DEĞERLEME HİZMETİ

Bir gayrimenkulün, gayrimenkul projesinin ya da gayrimenkule bağlı hak ve faydaların değerleme günündeki olası değerinin, bağımsız, tarafsız ve objektif ölçütlere ve verilere dayanarak belirlenmesidir.

GAYRİMENKUL ALIM-SATIM & KİRALAMA

Satış&Kiralama sorumluluğunu üstlendiğimiz mülklerimizi en uygun alıcılarla buluşturmak için, profesyonel gayrimenkul danışmanlarımız tarafından müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda en kaliteli hizmeti vererek kısa sürede sonuç odaklı çalışarak işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

TİCARİ GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI

Ticari gayrimenkul özel uzmanlık gerektiren bir alandır. Ofis, plaza, iş merkezi, arsa, fabrika alım/satım ve kiralamasında özel portföy ağımız ve deneyimli uzman danışmanlarımızla siz değerli müşterilerimiz için en hızlı ve en karlı çözümleri sağlıyoruz.

KENTSEL DÖNÜŞÜM

Kentsel dönüşüm, hem ev sahipleri hem de müteahhitler tarafından kritik avantajlara sahiptir. Hak sahipleri ile bunlara ait taşınmazların tespiti ve değerlemesi konularında sektörde en başarılı müteahhitler ile birlikte yol kat ederek, mevcut sektör bilgimizle söz konusu kentsel dönüşümün maksimum karlılık ile sonuca götürülmesini gerçekleştiriyoruz.

PROJE SATIŞ YÖNETİMİ

Markalı konut projelerinin çoğalmasıyla birlikte satışta artan rekabet müşterilerin en doğru seçimi yapmasını zorlaştırıyor. Bu noktada MCC Yapı Gayrimenkul Danışmanlık profesyonelleri müşterilerimizin ilk temasından satış sözleşmelerinin imzalanmasına kadar olan tüm aşamalarda hedef ve sonuç odaklı hareket eder.

GAYRİMENKUL HUKUKU DANIŞMANLIĞI

Gayrimenkul alım ve satımı hususunda ilgili mevzuat çerçevesinde danışmanlık hizmeti verilmesi, gerekli sözleşmelerin hazırlanması, alıcı ve satıcı haklarının korunması ve ilgili durumlarda yasal çözümlere başvurulması noktalarında yol gösterici olarak aktif rol almaktayız.